Galathil Ülkesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galathil Ülkesi

Genel Kültür ve Eğlence Forumları

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Galathil Ülkesi Günlüğü

+3
PhaLanX
Emru
Eärwen G@lt@thil
7 posters
YazarMesaj
Eärwen G@lt@thil
Site Sahibi
Eärwen G@lt@thil

Kadın
Nereden? : İstanbul-Anadolu Yakası

Galathil Ülkesi Günlüğü Empty
MesajKonu: Galathil Ülkesi Günlüğü   Galathil Ülkesi Günlüğü Icon_minitimePaz Nis. 08, 2007 11:21 am

Günlük, birçok sitede görmüşsünüzdür: içinizden geçenleri, o gün yaşadıklarınızı vb. şeyleri yazabileceğiniz bir araçtır bu.Neyse, ben başlıyorum.

Dün okulun tiyatrosuna gittim, başta sıkıldım çünkü bizim sınıftan sadece bir kişiyi görmüştüm ama sonra 2 kişiye daha rastladım.Onlarla oturduk, konuştuk, tuvalette gevezilik yaptık.Tiyatrodan kaçıp lise binasına (tiyatro ilköğretimdeydi, lisede tiyatro salonu yokta ama yapılacak herhalde...) gittik.Ama, güvenlik görevlisi sayım abiciğimiz sokmadı.Öğretmenlerin kuralı, öğrenciler giremez diye.Donduk gecenin 10.30unda.Neyse, biraz yürüyüp dışarda okula girdik.11'de bitti tiyatro, sonra annemleri bekledim 11.20'de hareket ettik arabayla ve eve 11.45'de geldim.Sonracığıma köpeğimle 12.00ye kadar top oynadım, halat çektirdim.Vee, gece 12.30 gibi beşiktaş yorumlarını izledim, 12.45'de de yattım.=P OLayın özü güzel bir gündü. Very Happy
http://galathilulkesi.editboard.com
Emru
Galathil Ülkesi Vatandaşı
Emru

Erkek
Nereden? : Izmir

MesajKonu: Geri: Galathil Ülkesi Günlüğü   Galathil Ülkesi Günlüğü Icon_minitimePerş. Nis. 12, 2007 10:14 am

Günlük bu site ne zaman ünlü olucak? Ne zaman herkesi banlayabilicem?Günlük ipek nerde? Very Happy
Eärwen G@lt@thil
Site Sahibi
Eärwen G@lt@thil

Kadın

MesajKonu: Geri: Galathil Ülkesi Günlüğü   Galathil Ülkesi Günlüğü Icon_minitimePtsi Nis. 16, 2007 12:07 pm

Ben buradayım, Emreciğim.Sen neredesin? Very Happy

Şu anda okuldan kaçak olarak yazıyorum, mutlu değilim.İlginç bir sıkıntı var içimde, inşallah eve gidince geçer.Eve gidince güzel bir hayal kurmayı planlıyorum.Büyük ihtimalle annemde olamayacak, doya doya yaşarım hayallerimi Razz Yarına ödevde yok, eve gelince beni sıkıntıya sokacak herhangi birşey olmaz.Bu arada yeni bir üyemiz olmuş, hayırlı olsun. Smile
PhaLanX
Moderatör
PhaLanX

Erkek

MesajKonu: Geri: Galathil Ülkesi Günlüğü   Galathil Ülkesi Günlüğü Icon_minitimePtsi Nis. 16, 2007 8:41 pm

sevgili günlük,

Bir hafta içine sıkışmış olan sınavlar ve aşırı sayılabilecek ödevler yüzünden bir süredir hayalet gibi yaşıyorum. Şunu yazmak için bile bir matematik sözlüsünden sıfır almayı göze aldım, sen düşün artık. Neyse.
Dün gece içimde bir huzursuzluk vardı, sanki iyi ya da kötü, önemli bir şeyler olacakmış gibi, uyuyamamıştım bir türlü.
Bu sabah her zamanki gibi kalkamadım. Zar zor, zombi gibi (her zamanki gibi) okul servisine bindim. bizim tayfa yine oyun muhabbetine girmişti. Her zamanki gibi homurdanarak eşlik ettim onlara. Bir süre sonra bir dağın tepesine çöreklenmiş, akbaba yuvası gibi gözüken Konak Anadolu Lisesi'ne geldik. Bugün din bilgisi dersimiz vardı. Din hocamız, aynı zamanda müdür muavini olduğundan, din derslerimiz çoğunlukla boş geçiyordu. Sınıfta nasıl olduysa körebe oynamaya başladık. Beş on dakika sonra, şanssızlık eseri ben ebe oldum. Gözlerimi bağladılar. Başladım deli gibi kollarımı sallamaya (kimse yaklaşmasın hesabı).

Gözlerimdeki kravatı bizim dincinin çıkaracağını nereden bilebilirdim? Üstelik bilmeden adama bir de tokat atmıştım...
Eärwen G@lt@thil
Site Sahibi
Eärwen G@lt@thil

Kadın

MesajKonu: Geri: Galathil Ülkesi Günlüğü   Galathil Ülkesi Günlüğü Icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2007 5:17 pm

Günlük, bugün MC sınavı olduk.Ve benimki orta geçti.Aslında umarım orta geçmiştir, yani 45 almak ii olmaz şimdi.Neyse, popomundaya tekrar kaydoldum.İki aydır mı ne girmiyordum oyuna, özlemişim.
İlginç bir gündü bugün be günlük. Smile
Johnny Blaze
Yönetici
Johnny Blaze

Erkek
Nereden? : Ordu

MesajKonu: Geri: Galathil Ülkesi Günlüğü   Galathil Ülkesi Günlüğü Icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2007 5:28 pm

Bugün bir sınavımdan beklemediğim bir not aldım. Bugünkü sınavım çok iyi geçmedi. Artık bıktım ya keşke bitse bu sınavlar. Çalışmak da istemiyorum. Her hafta en az bir tane sınav var ya. Hiç boş hafta yok Evil or Very Mad
http://www.galathilulkesi.t-r.net
Eärwen G@lt@thil
Site Sahibi
Eärwen G@lt@thil

Kadın

MesajKonu: Geri: Galathil Ülkesi Günlüğü   Galathil Ülkesi Günlüğü Icon_minitimeC.tesi Nis. 21, 2007 2:25 pm

Bugün projenin başlangıç temellerini attım.Birde umarım, toplantıya geç kalmam.
Emru
Emru

Erkek

MesajKonu: Geri: Galathil Ülkesi Günlüğü   Galathil Ülkesi Günlüğü Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 7:32 pm

Günlük;
ne toplantısı? burası neresi bu kimin sitesi? Toplantı olduğu nerde yazıyor yoksa ben mi körüm Very Happy
Langdon

Erkek
Nereden? : Ankara

MesajKonu: Geri: Galathil Ülkesi Günlüğü   Galathil Ülkesi Günlüğü Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 7:43 pm

Günlük, naber? Yemekten geldim, oyun oynuycam Smile Çok oynamaya başladık ama n'apalım be Smile Hadi iyi bak kendine şimdilik Smile
Trillian

Kadın
Nereden? : Rüyaşam

MesajKonu: Geri: Galathil Ülkesi Günlüğü   Galathil Ülkesi Günlüğü Icon_minitimeSalı Mayıs 01, 2007 6:23 pm

Başkasının günlüğünü okudum günlük:affraid:(saçma bir smile.)(acaba ne zaman her gördüğüm smile için yorum yapmaktan vazgeçeceğim?..) Neyse bak parantez içindekileri salla şimdi de ne diyordum, başkasının günlüğünü okudum yetmezmiş gibi bir de yorum yapıcam şimdi üstüne. "Ahaha harikaymış ya=D.. Bende hep geçirmek istemişimdir dinciye bir tane=P.." Keşke ben de böyle bir şey yaşamış olsaydım günlük. Ama yok şahsen benimki gayet sıkıcı bir gündü. Bir ara konferans salonundan kaçtım bilmemkaçyüzbininci kez "The Others"ı izlememek için. Hayır tekrar tekrar izlenilebilecek bir film de değil ki. Zaten 1 Mayıs a gitmişti arkadaşlarım sıkıcıydı yani okul. Annemlerin bana izin vermeyişini anlamıyorum. Gerçi adamların üstüne gaz bombası atmışlar coplarla saldırmışlar ama olsun, arkadaşlarıma bir şey olmamış bana da olmazdı. Suspect Neyse ya ne yapalım.. Ders mers çalışayım bari ben(öeh)..
PhaLanX Berserker
Siteden Uzaklaştırıldı
Siteden Uzaklaştırıldı
PhaLanX Berserker

Erkek

MesajKonu: Geri: Galathil Ülkesi Günlüğü   Galathil Ülkesi Günlüğü Icon_minitimeSalı Mayıs 01, 2007 6:53 pm

sevgili günlüüüük,

o tokatın neye mal olduunu bi de baa sor baalım!!!!! Evil or Very Mad
Eärwen G@lt@thil
Site Sahibi
Eärwen G@lt@thil

Kadın

MesajKonu: Geri: Galathil Ülkesi Günlüğü   Galathil Ülkesi Günlüğü Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2007 7:13 pm

Sevgili Günlük, şu anda çok stresliyim.Çünkü salı günkü sunumuma çalışıyorum.Hem ingilizce bir sunum olacak hem de herkesin önünde olacak.Çok heyecanlıyım, çokkkk.Neyse, uzun zamandır siteme uğramıyordum, kimse uğramıyor galiba... Siteme artık yazın iyi bir düzenleme, silkinme getiririm artık inşallah.
PhaLanX
Moderatör
PhaLanX

Erkek

MesajKonu: Geri: Galathil Ülkesi Günlüğü   Galathil Ülkesi Günlüğü Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2007 3:37 pm

e inşallah...

Galathil Ülkesi Günlüğü
1 sayfadaki 1 sayfası